Modul MiniGBIC Single-Mode TL-SM311LS

  • Modul MiniGBIC Single-mode
  • Compatibil cu switchurile din seriile T3700, T2700, T2600, T2500, T1700, T1600, T1500, 2/3/5 și MC220L

Ce Face Acest Produs

Seria de module pentru fibră TL-SM311 a fost introdusă pentru a extinde distanţa de transfer. Atașate la switchurile noastre cu management / smart acestea pot extinde distanța de transfer până la câţiva kilometri sau chiar zeci de kilometri, astfel pot satisface cerinţele de lungime ale reţelei. Utilizatorii pot alge produsele pentru care doresc să integreze modulele pentru fibră în concordanţă cu cerinţele lor în scopul a scădea costurile.

  • Suportă Full-Duplex
  • Plug-and-Play
  • Indicatoare LED pentru afişarea stării modulului pentru fibră
  • Suportă Pull-or-Plug cu switchurile pornite
  • Alimentare: alimentare internă de la switch
  • Compatibil cu switchurile din seriile T3700, T2700, T2600, T2500, T1700, T1600, T1500, 2/3/5 și MC220L
MEDIA CONVERTOARE ŞI MODULE
Standarde și Protocoale IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Lungime de Undă 1310nm
Alimentare 3.3V
Siguranță și Emisie FCC, CE
Cablu Fibră Single-mode
Tip Fibră Single-mode 9/125 μm
Max. Cable Length 10km
Data Rate 1.25Gbps
Tip Port LC/UPC
Mediu Temperatură de operare: 0℃~70℃,
Temperatură depozitare: -40℃~80℃,
Umiditate de operare: 10%~90% fără condensare
Umiditate depozitare: 5%~90% fără condensare